Predare mandat an rotarian 2022-2023
Data: 5 Jul 2022

Sub sloganul ”IMAGINE ROTARY” a început noul an rotarian 2022-2023, care a fost sărbătorit de către Rotary Club Focșani ”Varana” cu o frumoasă festivitate de predare a mandatului. Astfel, noul președinte 2022-2023 al Rotary Club Focșani ”Varana” este Marius Ulmeteanu.

Cu speranța că și acest nou an rotarian va fi sub semnul multor reușite, menite să ajute comunitatea noastră, acțiuni ce vor fi realizate cu sentimente profunde de prietenie, omenie și bunăvoință, credem că obiectivele îndrăznețe și lucrul în echipă vor fi baza pentru cât mai multe proiecte relevante realizate în spiritul rotarian.