Ceremonia de investire a noului Guvernator Rotary Districtul 2241
Data: 4 Jul 2008

La ceremonia de investire a noului Guvernator al Districtului Rotary 2241 de la Sinaia, din data de 04 Iulie 2008, a fost prezentă din partea Clubului nostru o delegaţie de şase prieteni în frunte cu preşedintele Doru Simiz, care a înmânat doamnei Martha Mocanu – noul Guvernator districtual pentru acest an rotarian – un cadou simbolic din partea Rotary Focşani, împreună cu urările de bine, noroc şi succes în toate demersurile Domniei Sale.

Pentru cei ce n-au reuşit să ajungă, vă putem spune că participarea, festivitatea şi dineul de după au fost de excepţie.

Martha, îţi ţinem pumnii strânşi şi nu uita că noi, fiii Vrâncioaiei, am fost mereu acolo unde a fost nevoie de noi!