Împreună pentru Refugiați
Data: 1 Mar 2022

În contextul recent al evenimentelor dramatice din Ucraina, Rotary Club ”Varana” Focșani s-a implicat în proiectul ”Împreună pentru Refugiați” pentru că este important să fim ACUM alături de cetățenii ucrainieni, de femeile și copiii afectați și să-i ajutăm!

Astfel, organizăm o campanie de strângere de fonduri pentru a ajuta refugiații ucrainieni, iar cei ce doresc să vină alături de membrii Clubului și să facă donații în bani, acestea se pot face în contul:
IBAN: RO36BTRLRONCRT0233433001(Banca Transilvania Focsani)
ASOCIATIA CLUB ROTARY VARANA
CIF 24185828
în scopul achiziționării celor necesare refugiaților ucrainieni, dar și pentru cei care au rămas în Ucraina.

Vă mulțumim!