Conferința RYLA de Public Speaking la Focșani
Data: 4 Jun 2024

Duminică, 2 iunie 2024, a avut loc la Focșani Conferința RYLA de Public Speaking, condusă de Andrei Botez, coordonator RYLA în România dar și viitor Guvernator ales al Rotary 2241 România și Rep. Moldova, în mandatul 2025-2026.

Tinerii din Interact Varana Focșani, Rotaract Vrancea și prietenii lor au participat la o sesiune intensivă de training despre cum să devii un bun orator în public, cum să îți ții în frâu teama de a vorbi altora, de a transmite celor din fața ta ceea ce dorești, de a fi un lider al comunității tale.

Mulțumim lui Andrei pentru dedicația cu care a susținut această conferință, pentru valoarea informațiilor transmise și pentru acoperirea acestei necesități de mare actualitate a tinerilor vrânceni.