Cadouri pentru Ziua Copilului!
Data: 1 Jun 2024

Sâmbătă, 1 iunie 2024, membrii Clubului Rotary Varana Focșani, împreună cu mai tinerii colegi din Rotaract Vrancea și Interact Varana Focșani au avut bucuria de a aduce în oraș, la o sesiune binemeritată de cumpărături, un grup de tineri merituoși de la Școala Gimnazială ”Petre Mironescu” din Mera.

Bugetul alocat fiecărui copil a adus o rază de soare în acea zi, dedicată copilăriei, frumuseții și bunătății pe care dorim cu toții să le vedem mereu în jurul nostru.

LA MULȚI ANI, DRAGI COPII!