Balul de caritate “Impreuna putem schimba vieti” pe 23.11.2013
Data: 14 Nov 2013

Clubul Rotary VARANA Focsani va organiza pe data de 23 noiembrie 2013 Balul de Caritate “Impreuna putem schimba vieti”, destinat strangerii de fonduri pentru reabilitarea sectiei de chirurgie si ortopedie infantila din cadrul Spitalului Judetean de Urgenta “Sf. Pantelimon” Focsani.

Evenimentul va avea loc la Hotel Fashion Center din Focsani si va marca cea de-a sasea editie a Balului de Caritate Rotary VARANA Focsani.